"עופי על עצמך"- מיצב יום האישה בנושא הוקרה לנשות החלל.

"עופי על עצמך"- מיצב יום האישה בנושא הוקרה לנשות החלל. פרויקט- SPACE 4 WOMEN 2021 פרויקט של האמנית מיתר פרג' ושלי עם עיריית גבעתיים מועצת הנשים בגבעתיים "אחת אחת", אורלי שהרבני, ענבל לוי וורד כהן ברזילאי בפרויקט קידום נשים בנושא החלל. פרויקט במטרה לקדם ולחבור נערות ונשים לתחומי התעשייה והחלל בפרט ומדעים בכלל. המיצג מהווה הוקרה וחיזוק נשים בעולם העוסקות בתחום החלל. תכנון, עיצוב ויצירת גלימה המכילה את כל שמותיהן של האסטרונאוטיות שלקחו חלק ותרמו לתחום החלל בעולם. זאת ע"מ לחלוק להן כבוד ובנוסף להציג את הכמות המעטה שלהן ברצון לעודד עוד נשים להיכנס לתחום.

קרא עוד
עיצוב מודלים- פרויקט המאיץ המדעי OUT FO THE BOX

עיצוב ותכנון מודלים להדפסה במדפסת התלת מימיד לתלמידי/ות המאיץ המדעי. מוצרים שהגו לקראת תחרות הסטארטאפ חלל הבינלאומית בלוס אנג'לס! ביה"ס שב"ץ בגבעתיים, ניהול פרויקט: ורד ברזילי פרויקט שלראשונה מתקיים ובפעם הראשונה נשלחת לנס"א קבוצת תלמידים לייצג אותנו בתחרות בנושא- פתרונות לבעיות בקיו בחלל.

קרא עוד
עיצוב ספר- הילדה במעיל האדום, We Were One Hart

עיצוב ספר על חייה של סבתי גולדה אליאש ארליך, גירסה עברית ואנגלית. הספר יצא בעברית בשם "הילדה במעיל האדום" ובאנגלית בשם "We Were One Hart" הספר נכתב בעברית ע״י בת דודתי גלית שחם ותורגם לעברית ע״י Alice Marcu שעשתה עבודה נפלאה. לי היה העונג לעצב אותו וללוות אותו לדפוס, את הציור על גבי הכריכה ציירתי על-פי ההנחיות של סבתא.

קרא עוד
POP UP SHOP בחצר של האומנית מיתר פרג

POP UP SHOP בחצר של האומנית מיתר פרג- ב 11-12.4 התארחתי בחצר של האומנית והחברה הטובה שלי מיתר פרג'. העברנו יומיים של כיף, מיתר פתחה את החצר שלה להצצה לאומנות של כל אחת מאיתנו. מהנקודת מבט שלי- אז היא גרמה לי לזוז קצת באי נוחות בכסא הגרפיקאית שלי. ״מברשת, מכחול... תביאי: כובעים, קרם הגנה, סמרטוטים והרבה מצב רוח״.

קרא עוד